KONTAKT
MENU

Video produkce

Spojujeme špičkovou technologii s kreativitou.

Profesionální videoprodukce pro tvorbu videa.
Nechte si vytvořit firemní nebo produktové video či 3D animaci.

 

 

Firemní video

Promo video společnosti si jistě dokážete představit, obzvlášť když je firma velká a ještě navíc má několik poboček. Firemní video může názorně přiblížit jednotlivé pobočky, nejen co se týče budov a pracovních míst, ale také může ukázat i město, kde se firemní pobočka nachází či zajímavosti z okolí. Firemní prezentace je důležitá zejména pro odhalení nejnovějších strojů a ukázku moderní výroby.

Produktové video

Ukažte světu Váš produkt nebo službu v poutavém videu. Pomocí produktového videa jste schopni atraktivní formou s vysokým dosahem odprezentovat všechny výhody a funkce. Díky moderní snímací technologii a 3D animaci se umíme dostat opravdu všude a dokážeme odhalit i ty nejmenší detaily vašeho produktu. Můžeme ukázat obří a složité stroje i miniaturní technologie. Umíme nahlédnout pod pokličku kažému produktu a vypíchnout to nejlepší.

Reklamní spot

Je to důležitá součást marketingového mixu a jak víme, tak tvoří drtivou většinu obsahu na socíálních sítích. Výrazně pomáhají s prodejem a budují povědomí o značce. Tvorbu reklamních videí obohacujeme o využití technologie CineDrive Motion Control. Díky této technologii dokážeme digitálně programovat pohyb kamery pomocí robotické hlavy a vytvářet tak zcela přesné a plynulé záběry.

3D animace

Animace a zpracování 3D digitálního obrazu, tvoří další vyšší úroveň prezentačních nástrojů v podobě dynamiky a pohybu. Díky 3D animaci ještě lépe vyjádříte a zdůrazníte výhody, principy a přednosti Vaší myšlenky, výrobku či technologie. S 3D animací se setkáváte opravdu všude, nejen ve studiích, ale i v televizích, mobilních telefonech a na internetu. 3D animace je dnes zábavnou a efektní součástí našeho každodenního života.

S firmou Spaneco jsem spolupracoval poprvé při práci na krátkém filmu k 20. letému výročí mé firmy. Zadání neměli jednoduché a má očekávání byla vysoká.

 

Natáčení a všechny přípravné práce probíhali ve vzájemném souladu a v přátelské atmosféře. Výsledek jejich práce mě ovšem doslova ohromil, nečekal jsem, že je toto možné. Za mě jednoznačně 10 z 10, pokud se na ně kdokoliv obrátí, jsem přesvědčen, že bude nadšen stejně jako já.

 

Pavel Matyáš, IPM Building.

IPM Building s.r.o. Pavel Matyáš, jednatel

Spolupráce se společností Spaneco byla naprosto skvělá. Ve výběrovém řízení nás dokázali přesvědčit především svým přístupem ke vzájemné spolupráci a pochopením naší firemní kultury. Naším přáním bylo klást v korporátním filmu důraz na lidi, kteří v ní pracují. A to se jim podařilo.

 

Natočeným filmem ukázali nejen fungování celé společnosti, ale především její "srdce". Jsou spolehliví, flexibilní a kreativní. Společnost Spaneco mohu maximálně doporučit.

 

Určitě se těšíme na další spolupráci.

 

Děkuji Vám za celý tým V-PODLAHY

V-Podlahy Petra Procházková Pustějovská, Marketingový specialista

Spaneco videoprodukci jsme si vybrali pro výrobu našeho prvního, a tedy i velmi důležitého promo videa (náš první produkt Reproo One), především na základě referencí v segmentu produktového videa a 3D animací, kde Spaneco patří mezi jasnou špičku.

Vše od přípravy, reklamy, produkce, timingu až po předání finálního díla proběhlo ze strany videoprodukce profesionálně.

Specialisté ze Spaneco Production pro nás, kromě hlavního promo videa, vytvářeli nakonec i 3D vizualizace pro webový konfigurátor.

Spolupráce pokračuje, doporučujeme!

Reproo Team Reproo, Slovakia

Hledali jsme společnost pro realizaci naší první reklamy a s výsledkem jsme maximálně spokojeni. Je vidět, že kluci dělají práci, která je baví a na výsledku je to znát. Celý projekt proběhl bez problémů a v časovém harmonogramu, který byl předem stanovený.

 

Ve spolupráci budeme rozhodně pokračovat a Spaneco můžeme jenom doporučit. Díky.

Eujuicers.cz Jiří Sloup, jednatel

Se Spaneco jsme spolupracovali na produktovém videu. Komunikace a celý průběh natáčení byl vynikající. Šlo vidět, že jsou to profesionálové a s výsledným videem, které je na světové úrovni, jsme velice spokojeni. Budeme se těšit na další spolupráci.

 

Za Infinity innovative s.r.o. doporučuji.

Infinity innovative s.r.o. Marek Schwarz, jednatel

Jsme výrobce koloběžek a spolupracujeme se Spanecem na výrobě virálních videí pro naše produkty. Je radost podílet se na kreativním procesu s takto nadaným týmem, at už se jedná o tvorbu videí samotných, nebo následné propagace a SEO.

 

V dnešní době je spíše výjimkou narazit na profesionální agenturu, která dává do tvorby kus sebe. Díky

MIBO SCOOTERS s.r.o. Pavel Werner, CEO

Naše zkušenosti

15+

let na trhu

300+

spokojených zákazníků

1000+

úspěšných projektů

3

pobočky

Mám zájem o video …

{{ msg }}