3D animace

Spojujeme špičkovou technologii s kreativitou.

Ukažte světu váš produkt v tom nejlepším světle. Nechte si vytvořit 3D animaci. 
3D animace dokáže nahlédnout pod povrch.

1. 3D animace

Animace a zpracování 3D digitálního obrazu, tvoří další vyšší úroveň prezentačních nástrojů v podobě dynamiky a pohybu. Díky 3D animaci ještě lépe vyjádříte a zdůrazníte výhody, principy a přednosti Vaší myšlenky, výrobku či technologie. Nezanedbatelná je i skutečnost, že 3D animace může odhalit nedostatky budoucího projektu ještě ve fázi vývoje a ušetřit tím značný čas i finanční prostředky. S 3D animací se setkáváte opravdu všude, nejen ve studiích, ale i v televizích, mobilních telefonech a na internetu. 3D animace je dnes zábavnou a efektní součástí našeho každodenního života.

2. 3D vizualizace

Bezchybně zpracovaná 3D vizualizace Vám umožní nahlédnout do světa současných i budoucích technologií. Představte si jakýkoli návrh, výrobek, projekt či myšlenku, kterou máte zatím pouze na papíře, ve 3D virtuálním světě. Pomocí PC monitoru, TV či projektoru je možné dosáhnout až fotorealistické úrovně zobrazení, a to vše i včetně fyzikálních vlastností materiálů. Obrovskou výhodou 3D animace je možnost uplatnění defakto ve všech oborech – např. architektura, design, průmysl, školství, služby aj. Vytvoříme pro Vás jakýkoli 3D model, včetně samostatných animací složitých technologických celků, s pohybujícími se objekty a scénami.

3. 3D aplikace

Ještě propracovanější a nejvyšší úroveň poskytují intuitivně interaktivní 3D. Zde je možné opravdu vše. Lze například dokonale zapracovat 3D modely výrobků, technologií, objektů, domů apod. Kombinovat s různými animacemi, náhledy, průlety. Jednotlivá témata lze doplnit točenými filmy, fotografiemi, vizualizacemi a důležitými daty s propojením na aktuální data na internetu. To vše procházet dle vlastního uvážení po jednotlivých tématech, které potřebujete a které Vás zajímají.Ukázky 3D animací...

Mám zájem o video …

{{ msg }}