KONTAKT
MENU

Reklamní spot

Spojujeme špičkovou technologii s kreativitou.

Reklamní spoty prezentují přímo produkt, nebo budují povědomí o značce.
Zaujměte diváky v televizi, nebo na internetu.

 

Je to důležitá součást marketingového mixu a jak víme, tak tvoří drtivou většinu obsahu na sociálních sítích. Výrazně pomáhají s prodejem a budují povědomí o značce. Reklamní video pro vás vymyslíme, natočíme, sestříháme a to vše na profesionální úrovni.

 

Důkladná příprava

základem kvalitní reklamy je perfektní příprava. Dokážeme vymyslet nápad na míru, zařídit casting herců a vybrat dokonalé lokace. To vše ve spolupráci s vámi.

Vyladěná ekonomika

snažíme se najít takový způsob tvorby videa, který bude korespondovat s kvalitou provedení, cílem sdělení a vaším rozpočtem.

Poutavý příběh

Vymyslíme poutavý příběh, který můžeme dále rozvést v dalších reklamních materiálech. Stejně tak jsme schopni vymyslet reklamu na již probíhající marketingovou kampaň.

Specialisté oboru

Používáme profesionální filmové kamery, objektivy a světla. Při práci spolupracujeme s profesionály z oboru jako jsou například designéři, make-up specialisté a food-stylisté pro perfektní výsledky.

Vlastní know-how

základem kvalitního obrazu a rozmanité kreativity jsou profesionální nástroje pro tvorbu a také filmové postupy. Používáme nejmodernější filmovou techniku včetně počítačem programovatelného pohybu kamery.

Postprodukce

Každý záběr pečlivě vybereme a nabarvíme tak, aby vše dokonale ladilo. Je důležité, aby byl kladen důraz na sdělení a váš produkt vypadal co nejlépe.

 

Se Spaneco jsme spolupracovali na produktovém videu. Komunikace a celý průběh natáčení byl vynikající. Šlo vidět, že jsou to profesionálové a s výsledným videem, které je na světové úrovni, jsme velice spokojeni. Budeme se těšit na další spolupráci.

 

Za Infinity innovative s.r.o. doporučuji.

Infinity innovative s.r.o. Marek Schwarz, jednatel

Spaneco videoprodukci jsme si vybrali pro výrobu našeho prvního, a tedy i velmi důležitého promo videa (náš první produkt Reproo One), především na základě referencí v segmentu produktového videa a 3D animací, kde Spaneco patří mezi jasnou špičku.

Vše od přípravy, reklamy, produkce, timingu až po předání finálního díla proběhlo ze strany videoprodukce profesionálně.

Specialisté ze Spaneco Production pro nás, kromě hlavního promo videa, vytvářeli nakonec i 3D vizualizace pro webový konfigurátor.

Spolupráce pokračuje, doporučujeme!

Reproo Team Reproo, Slovakia

Hledali jsme společnost pro realizaci naší první reklamy a s výsledkem jsme maximálně spokojeni. Je vidět, že kluci dělají práci, která je baví a na výsledku je to znát. Celý projekt proběhl bez problémů a v časovém harmonogramu, který byl předem stanovený.

 

Ve spolupráci budeme rozhodně pokračovat a Spaneco můžeme jenom doporučit. Díky.

Eujuicers.cz Jiří Sloup, jednatel

Spolupráce se společností Spaneco byla naprosto skvělá. Ve výběrovém řízení nás dokázali přesvědčit především svým přístupem ke vzájemné spolupráci a pochopením naší firemní kultury. Naším přáním bylo klást v korporátním filmu důraz na lidi, kteří v ní pracují. A to se jim podařilo.

 

Natočeným filmem ukázali nejen fungování celé společnosti, ale především její "srdce". Jsou spolehliví, flexibilní a kreativní. Společnost Spaneco mohu maximálně doporučit.

 

Určitě se těšíme na další spolupráci.

 

Děkuji Vám za celý tým V-PODLAHY

V-Podlahy Petra Procházková Pustějovská, Marketingový specialista

S firmou Spaneco jsem spolupracoval poprvé při práci na krátkém filmu k 20. letému výročí mé firmy. Zadání neměli jednoduché a má očekávání byla vysoká.

 

Natáčení a všechny přípravné práce probíhali ve vzájemném souladu a v přátelské atmosféře. Výsledek jejich práce mě ovšem doslova ohromil, nečekal jsem, že je toto možné. Za mě jednoznačně 10 z 10, pokud se na ně kdokoliv obrátí, jsem přesvědčen, že bude nadšen stejně jako já.

 

Pavel Matyáš, IPM Building.

IPM Building s.r.o. Pavel Matyáš, jednatel

Jsme výrobce koloběžek a spolupracujeme se Spanecem na výrobě virálních videí pro naše produkty. Je radost podílet se na kreativním procesu s takto nadaným týmem, at už se jedná o tvorbu videí samotných, nebo následné propagace a SEO.

 

V dnešní době je spíše výjimkou narazit na profesionální agenturu, která dává do tvorby kus sebe. Díky

MIBO SCOOTERS s.r.o. Pavel Werner, CEO

Naše zkušenosti

15+

let na trhu

300+

spokojených zákazníků

1000+

úspěšných projektů

3

pobočky

Mám zájem o konzultaci zdarma ...

Jan Špaček Expert na video produkce@spaneco.com +420 739 038 535

{{ msg }}