KONTAKT
MENU

Firemní video

Spojujeme špičkovou technologii s kreativitou.

Představte svou společnost obchodním partnerům i veřejnosti.
Nechte si vytvořit Firemní video.

 

Prezentace společnosti je jedinečný způsob, jak prezentovat vaší firmu v tom nejlepším světle. Ukažte světu v čem jste dobří, nebo jakou technologii ve vaší firmě používáte. Kvalitní image prezentační video firmy dokonale zvyšuje hodnotu značky.

 

Nadstandardní příprava

Pokud má vzniknout špičková firemní prezentace, je potřeba vše perfektně naplánovat. Pečlivý výběr lokací i čistý dresscode. Každý detail ovlivňuje výsledný dojem.

Efektivní investice

Nejsme velká agentura. Náš tým tvoří pár zkušených specialistů a tím dokážeme efektivně snižovat náklady na výrobu videa.

Nejnovější filmové technologie

Základem kvalitního obrazu a rozmanité kreativity jsou profesionální nástroje pro tvorbu. Používáme nejmodernější filmovou techniku včetně počítačem programovatelného pohybu kamery.

Silný příběh a emoce

Za každou firmou stojí silný příběh a my jej rádi budeme vyprávět.

Náročná postprodukce

Desítky hodin mravenčí práce ve studiu. Společně připravíme hrubý střih ze kterého pak postupně vybrousíme diamant. Retušujeme nedokonalosti a barvíme každý záběr.

Firemní prezentace na světové úrovni

Celou snahu směřujeme k jedinému cíli – chceme vaší firmu prezentovat tak, abyste ji mohli hrdě ukázat celému světu.

S firmou Spaneco jsem spolupracoval poprvé při práci na krátkém filmu k 20. letému výročí mé firmy. Zadání neměli jednoduché a má očekávání byla vysoká.

 

Natáčení a všechny přípravné práce probíhali ve vzájemném souladu a v přátelské atmosféře. Výsledek jejich práce mě ovšem doslova ohromil, nečekal jsem, že je toto možné. Za mě jednoznačně 10 z 10, pokud se na ně kdokoliv obrátí, jsem přesvědčen, že bude nadšen stejně jako já.

 

Pavel Matyáš, IPM Building.

IPM Building s.r.o. Pavel Matyáš, jednatel

Spolupráce se společností Spaneco byla naprosto skvělá. Ve výběrovém řízení nás dokázali přesvědčit především svým přístupem ke vzájemné spolupráci a pochopením naší firemní kultury. Naším přáním bylo klást v korporátním filmu důraz na lidi, kteří v ní pracují. A to se jim podařilo.

 

Natočeným filmem ukázali nejen fungování celé společnosti, ale především její "srdce". Jsou spolehliví, flexibilní a kreativní. Společnost Spaneco mohu maximálně doporučit.

 

Určitě se těšíme na další spolupráci.

 

Děkuji Vám za celý tým V-PODLAHY

V-Podlahy Petra Procházková Pustějovská, Marketingový specialista

Spaneco videoprodukci jsme si vybrali pro výrobu našeho prvního, a tedy i velmi důležitého promo videa (náš první produkt Reproo One), především na základě referencí v segmentu produktového videa a 3D animací, kde Spaneco patří mezi jasnou špičku.

Vše od přípravy, reklamy, produkce, timingu až po předání finálního díla proběhlo ze strany videoprodukce profesionálně.

Specialisté ze Spaneco Production pro nás, kromě hlavního promo videa, vytvářeli nakonec i 3D vizualizace pro webový konfigurátor.

Spolupráce pokračuje, doporučujeme!

Reproo Team Reproo, Slovakia

Hledali jsme společnost pro realizaci naší první reklamy a s výsledkem jsme maximálně spokojeni. Je vidět, že kluci dělají práci, která je baví a na výsledku je to znát. Celý projekt proběhl bez problémů a v časovém harmonogramu, který byl předem stanovený.

 

Ve spolupráci budeme rozhodně pokračovat a Spaneco můžeme jenom doporučit. Díky.

Eujuicers.cz Jiří Sloup, jednatel

Se Spaneco jsme spolupracovali na produktovém videu. Komunikace a celý průběh natáčení byl vynikající. Šlo vidět, že jsou to profesionálové a s výsledným videem, které je na světové úrovni, jsme velice spokojeni. Budeme se těšit na další spolupráci.

 

Za Infinity innovative s.r.o. doporučuji.

Infinity innovative s.r.o. Marek Schwarz, jednatel

Jsme výrobce koloběžek a spolupracujeme se Spanecem na výrobě virálních videí pro naše produkty. Je radost podílet se na kreativním procesu s takto nadaným týmem, at už se jedná o tvorbu videí samotných, nebo následné propagace a SEO.

 

V dnešní době je spíše výjimkou narazit na profesionální agenturu, která dává do tvorby kus sebe. Díky

MIBO SCOOTERS s.r.o. Pavel Werner, CEO

Naše zkušenosti

15+

let na trhu

300+

spokojených zákazníků

1000+

úspěšných projektů

3

pobočky

Mám zájem o konzultaci zdarma ...

Jan Špaček Expert na video produkce@spaneco.com +420 739 038 535

{{ msg }}