Firemní video

Spojujeme špičkovou technologii s kreativitou.

Představte svou společnost obchodním partnerům i veřejnosti.
Nechte si vytvořit firemní video.

1. Představení firmy a vedoucích pracovníků

Představení společnosti si jistě dokážete představit, obzvlášť když je firma velká a ještě navíc má několik poboček. Firemní video může názorně přiblížit jednotlivé pobočky, nejen co se týče budov a pracovních míst, ale také může ukázat i město, kde se firemní pobočka nachází či zajímavosti z okolí. Šéf firmy může také vystoupit před kameru a říci pár slov o svém podniku. Rovněž mohou být postupně představeni vedoucí pracovníci jednotlivých poboček a důležitých oddělení ve společnosti. Taková firemní video prezentace se v drtivé většině používá pro B2B klienty a odbornou veřejnost. Zde je tedy využití profesionální videoprodukce nutností.

2. Představení výroby, výrobků a služeb společnosti

Výrobky či služby poskytuje každá firma. Tento typ firemní video prezentace by tedy měl být základem. Firemní video je důležité zejména pro odhalení nejnovějších strojů a ukázku moderní výroby. A jak ve videu představíme vaše výrobky či služby? To se odvíjí od toho, pro koho jsou primárně určeny. Pro B2B partnery a odbornou veřejnost bude produktové video vypadat jinak, než pro koncové zákazníky a širokou veřejnost. Pro B2B diváky použijeme více odborných termínů, ukázky z výroby, kontrolu jakosti, představíme kontaktní osoby a další. Pro koncové zákazníky detailně představíme vaše výrobky a služby, hlavně z jejich pohledu, tedy jakým způsobem je využijí, kde je nakoupí atp.

3. Videozáznamy z významné firemní události

Ve většině případů se vytváří tyto videozáznamy pouze pro firemní archiv. Jedná se především o různá setkání se zaměstnanci, oslavy důležitých výročí firmy či důležitého pracovníka, zasedání, firemní školení a jiné firemní aktivity. Tvorba videa tohoto typu může také dokumentovat akce s klienty, odbornou veřejností či dokonce setkání s médii. Jedná se především o vánočním setkání s klienty, dealerské mítingy, tiskové konference a jiné. Tyto videozáznamy už nebudou schované pouze ve firmě, ale seznámí se s nimi i jiné společnosti, případně další subjekty.Ukázky firemních videí...

Mám zájem o video …

{{ msg }}