KONTAKT
MENU

Proč je v současné době tak důležitý videomarketing?

Spojujeme špičkovou technologii s kreativitou.

Proč je vlastně v současné době online videomarketing pro firmy tak důležitý? To je otázka, kterou se chystám zodpovědět v tomto příspěvku. Ale nejprve jsou zde ještě 2 další klíčové otázky, které musím brát také v úvahu a na které se často, Vy naši potenciální klienti, ptáte...

 

VIDEOMARKETING VYVOLÁVÁ POCITY A EMOCE!

Kvalitní audiovizuální obsah, který je zajímavý a jedinečný, bude vždy vzbuzovat silné pocity mezi diváky. Pojďme tedy zanalyzovat nejčastější pocity a emoce, které v lidech video vyvolává...

1. Důvěra

Videa mají velkou výhodu. Oproti jiným marketingovým nástrojům přinášejí totiž divákovi, ať už potenciálnímu zákazníkovi či obchodnímu partnerovi, jakýsi "přímý lidský kontakt." Když se totiž skuteční lidé objeví ve videu, získává vaše nabídka mnohem větší důvěru. S rostoucí konkurencí může být navíc, v dněšní době, video i rozhodujícím faktorem mezi úspěchem a neúspěchem celého vašeho podnikání. Obzvlášť, když jej zajistí kvalitní video produkce.

2. Zvědavost

Chcete-li ve svém potenciálním zákazníkovi zažehnout plamen zvědavosti, zkuste obsah vaší nabídky převést do kratších videí v několika částech. Vytvořte tedy něco jako video seriál. Jedná se o efektivní videomarketingovou taktiku. Tato videa je vždy dobré zakončit upoutávkou na další díl, nebo odkazem na web, kde divák nalezne odpovědi. Výsledkem tohoto modelu videomarketingu může být až několikanásobné navýšení návštěvnosti vašich webových stránek a tedy i mnohem větší prodeje, například ve vašem e-shopu.

3. Jistota

Když potenciální zákazník zvažuje, zda u Vás nakoupi produkt či službu, bude se obvykle rozhodovat na základě ohlasů vašich stávajících zákazníků. Kvalitním textovým příspěvkem s obrázkem ale dnes již nepřesvědčíte ani polovinu možných zákazníků. Pokud však potenciální zákazníci uvidí vaše stávající zákazníky hovořit spokojeně o vašich produktech či službách ve videu, je zde velká pravděpodobnost, že u Vás nakoupí či poptají také.

4. Zábava

Většinu virálního obsahu na internetu a sociálních sítích tvoří v dnešní době videa. Videa jsou zábavná a některá z nich mohou být i velmi kreativní. Směsicí tvořivosti a humoru můžete takto efektivně oslovit nejen mladou internetovou generaci. Virální videa mohou být rovněž i perfektním receptem na růst počtu fanoušků vaší značky. Tento druh videa není tak jednoduchý a vyžaduje již hodně tvůrčích dovedností a mnohy i odborných znalostí online marketingu. Tedy aby dopadl tak, jak očekáváte. Pokud se Vám ale podaří vytvořit byť jen jedno úspěšné virální video, buďte si jisti, že se odlišíte od ostatních ve vašem odvětví a bude se o Vás mluvit i za hranicemi regionu či dokonce země.

Naše zkušenosti

15+

let na trhu

300+

spokojených zákazníků

1000+

úspěšných projektů

3

pobočky

Mám zájem o video …

{{ msg }}