KONTAKT
MENU

Náborové video

Spojujeme špičkovou technologii s kreativitou.

Ukažte svou značku a kulturu firmy.
Nechte si vytvořit náborové video.

 

Nechejte zájemce nahlédnout pod pokličku vaší firmy a dejte budoucím uchazečům o práci možnost vidět, jak dobře se u vás lidé mají. Video z reálného prostředí uvnitř firmy přesvědčilo již mnoho uchazečů o práci. Hledáte nové zaměstnance? Ukažte jim, jak to u vás vypadá.

 

Důkladná příprava

Základem kvalitního náborového videa je perfektní příprava. Dokážeme vymyslet nápad na míru, sepsat scénář a vybrat dokonalé lokace. To vše ve spolupráci s vámi.

Efektivní investice

Snažíme se najít takový způsob tvorby videa, který bude korespondovat s kvalitou provedení, cílem sdělení a vaším rozpočtem.

Fungující strategie

Velkou část jednání budeme věnovat vyslechnutí vašich přání a očekávání. Následně společně vymyslíme nejvhodnější strategii pro tvorbu videa, která vám umožní oslovit ty nejlepší uchazeče o práci.

Prezentujte nadřízené

Nebojte se ukázat novým potenciálním kolegům jejich nadřízené, kteří mluví o firmě do kamery. Tento způsob zvyšuje důvěryhodnost a dokáže jedinečným a osobitým způsobem oslovit uchazeče.

Vlastní know-how

Základem kvalitního obrazu a rozmanité kreativity jsou profesionální nástroje pro tvorbu a také filmové postupy. Používáme nejmodernější filmovou techniku včetně počítačem programovatelného pohybu kamery.

Postprodukce

Každý záběr pečlivě vybereme a nabarvíme tak, aby vše dokonale ladilo. Je důležité, aby byl kladen důraz na sdělení, a vaše firma vypadala co nejlépe.

Naše zkušenosti

15+

let na trhu

300+

spokojených zákazníků

1000+

úspěšných projektů

3

pobočky

Mám zájem o konzultaci zdarma ...

Jan Špaček Expert na video produkce@spaneco.com +420 739 038 535

{{ msg }}